O Firmie

wulkanizacja maszyn i ciężarówek wrocław legnica

RC OPONY SERWIS MOBILNY to odpowiedź na potrzeby Klientów, dla których najważniejsza jest natychmiastowa i skuteczna naprawa/ wymiana ogumienia. Nie jesteśmy typową firmą świadczącą usługi wulkanizacyjne. Specjalizujemy się w naprawach w miejscu awarii, u Klienta. Obsługujemy ciężkie maszyny kołowe, budowlane i rolnicze, ciężarówki, koparki, ładowarki i ciągniki. Jesteśmy przy tym elastyczni i z równym powodzeniem pomagamy przy uszkodzeniach opon samochodów osobowych czy motocykli.

To co nas wyróżnia to mobilność, szybkość działania i skuteczność.

RC OPONY to połączenie autentycznej pasji i doświadczenia. Dlatego możemy podjąć się zadań trudnych, nietypowych, wymagających fachowej wiedzy i technologii. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy budowlane i transportowe. Jesteśmy obecni na placach budów największych inwestycji w regionie -

przy rozbudowie węzła wodnego Odry, przy budowie centrów logistycznych na Bielanach Wrocławskich (Amazon, Kajima, Pro-Logic, Nestle). Jeśli trzeba możemy być i u Państwa. Wystarczy zadzwonić.

Założycielem i właścicielem firmy RC OPONY SERWIS MOBILNY jest Rafał Chmurski - od 15 lat związany z branżą oponiarską. Doświadczenie zdobywał u najlepszych specjalistów w kraju i zagranicą – m.in. w Irlandii (Rathcormac Tyres) i Anglii (Tyremen Ltd UK – pod okiem Petera Harrisona). Uczestniczył w największych projektach europejskich jak: budowa miasteczka olimpijskiego w Stattford, obwodnicy Londynu M25, autostrad M1, A1, M40, budowie doków w Tillbury, budowie najwyższego wieżowca Europy – The Shard czy rozbudowie kompleksu Pinewood Studios. W Polsce pracował z takimi potentatami budowlanymi jak Skanska, BAM czy Nuttal.

Wynikająca stąd ogromna praktyczna wiedza, umiejętności i doświadczenie są dziś do Państwa dyspozycji, stanowiąc gwarancję najwyższych europejskich standardów w obsłudze Klientów. Zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy zarówno firmy, dla których ważna jest stała sprawność maszyn, jak i właścicieli pojazdów osobowych.


Dopadamy problem na miejscu i rozwiązujemy go z zimną bezwzględnością. 24h na dobę.

TAGI: serwis ogumienia maszyn i ciężarówek wrocław, całodobowe pogotowie oponiarskie wrocław, serwis ogumienia dla maszyn i ciężarówek Wrocław, maszyny budowlane naprawa opon, ogumienie naprawy u klienta wrocław, serwis opon maszyny ciężkie, pogotowie opony naprawy ciężarówek, naprawy awaryjne opon wrocławskie, maszyny budowlane opony pomoc naparawa, wymiana opon serwis mobilny, wymiana i naprawa opon na autostradzie, autostradowe pogotowie oponiarskie, ciężarówki opony naprawa wrocław, sprzęt ciężki remonty ogumienia, naprawa i wymiana opon u klienta Wrocław, serwis kół i opon ciężarówki, przechowalnia opon wrocław, mobilny serwis opon u klienta Wrocław, wielkogabarytowe opony koła wymiana serwis wrocław, serwis ogumienia maszyn i ciężarówek wrocław, całodobowe pogotowie oponiarskie wrocław, serwis ogumienia dla maszyn i ciężarówek Wrocław, wulkanizacja 24h Wrocław, wulkanizacja całodobowo wrocław, wulkanizacja całodobowa wrocław, autostrada A4 serwis opon